Miło nam poinformować, że 21 kwietnia 2024 roku, w Krakowie odbyły się zawody strzeleckie w ramach „Ligi Młodych Strzelców” w których uczestniczyli strzelcy z naszego klubu. Nasz klub, Świt Starachowice, z dumą reprezentowało trzech zawodników, którzy wykazali się znakomitą formą i umiejętnościami.

W konkurencji pistoletu pneumatycznego, gdzie zawodnicy oddali po 40 strzałów, Aleksander Majewski zdobył znakomite 2 miejsce. Franciszek Kępa uplasował się na 5 miejscu, a Filip Sobański zajął 7 miejsce.

Ponadto, w finale zawodów Franciszek Kępa, wywalczył imponujące 2 miejsce, a Aleksander Majewski potwierdził swoją wysoką formę, zajmując 5 miejsce.

Serdecznie gratulujemy Aleksandrowi, Franciszkowi, Filipowi, ich trenerom, oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałe wyniki i ducha sportowej rywalizacji. Jesteśmy dumni z Waszego zaangażowania i determinacji!

Brawo Świt! 👍💪

popularne