Z ogromną radością informujemy, że Franek Kępa, jeden z utalentowanych zawodników naszego klubu Świt Starachowice, osiągnął znaczące sukcesy podczas ostatnich zawodów strzeleckich w Siedlcach. Pod czujnym okiem trenerki Małgorzaty Wadowskiej, Franek wykazał się znakomitą formą, kończąc rywalizację w najlepszej dziesiątce.

W konkursie strzeleckim pistoletu pneumatycznego dla młodzików, nasz reprezentant zdobył ósme miejsce w klasyfikacji ogólnej po dwóch seriach po 40 strzałów. Co więcej, Franek okazał się najlepszy w swojej kategorii wiekowej!

Nie tylko to było jednak powodem do dumy. Franek znalazł się również w finale strzelania w sieci, gdzie walczył o główną nagrodę – rower elektryczny. Z dużym zaangażowaniem i umiejętnościami, prowadził podczas zawodów, eliminując konkurentów z innych klubów. Pomimo intensywnej rywalizacji, Franek utrzymywał prowadzenie aż do przedostatniego strzału, gdzie ostatecznie zajął drugie miejsce.

Jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesów naszego zawodnika oraz całej ekipy Świtu. Serdecznie gratulujemy Frankowi i trenerce Małgorzacie Wadowskiej wspaniałych osiągnięć i życzymy mu kolejnych sukcesów na miarę talentu, determinacji i ciężkiej pracy.

Wyniki zawodów

popularne